Uzsklanda Skandinavija 03

Zarasai - Stelmužė - Zarasai 14:45

Autobusų stoties
(AS) ar stotelės
pavadinimas
 

Atv.-išv.
laikas

Zarasai (AS) išv.   14:45
Bartašiškės    14:50
 Palazdynė    14:52
 Juljanava    14:57
 Laužadžiai    15:00
 Kiečiai    15:03
 Stelmužė    15:08
 Kiečiai    15:14
 Laužadžiai    15:17
 Juljanava    15:20
 Palazdynė    15:25
 Bartašiškės    15:27
Zarasai (AS) atv.    15:32