Uzsklanda Skandinavija 03

Zarasai - Smalvos - Tilžė - Zarasai 12:40

Autobusų stoties
(AS) ar stotelės
pavadinimas
 

Atv.-išv.
laikas

Zarasai (AS) išv.    12:40
 Magučiai    12:47
 Bernotiškės    12:50
 Galiniškės    12:52
 Lupenka    12:56
 Avižinė    13:00
 Rutiniškis    13:03
 Smalvos    13:05
 Rutiniškis    13:07
 Avižinė    13:10
 Lupenka    13:14
 Bonda    13:18
 Čepukiškės    13:22
 Lapeliškės    13:23
 Turmantas    13:29
 Turmanto gel. st. atv.    13:30
 Turmanto gel. st. išv.    13:30
 Kimbartiškė    13:36
 Linksmynė    13:39
 Bartališkė    13:42
 Tilžė atv.    13:45
 Tilžė išv.    15:15
 Bartališkė    15:19
 Linksmynė    15:21
 Kimbartiškė    15:24
 Turmanto gel. st. atv.    15:31
 Turmanto gel. st. išv.    15:31
 Turmantas    15:32
 Lapeliškės    15:37
 Čepukiškės    15:39
 Bonda    15:42
 Lupenka    15:47
 Galiniškės    15:51
 Bernotiškės    15:53
 Magučiai    15:56
Zarasai (AS) atv.    16:04