Uzsklanda Skandinavija 03

Zarasai - Štadviliai - Gudeliai - Štadviliai - Zarasai 14:45

Autobusų stoties
(AS) ar stotelės
pavadinimas
 

Atv.-išv.
laikas

 Zarasai (AS) išv.   14:45
 Kolekt. sodai    14:50
 Štadviliai    14:52
 Kavoliškės    14:53
 Romancai    14:55
 Lakiai    14:59
 Ferma    15:03
 Mukuliai    15:06
 Sankryža    15:11
 Šauliai    15:14
 Gudeliai atv.    15:15
 Gudeliai išv.    15:20
 Šauliai    15:23
 Sankryža    15:25
 Mukuliai    15:28
 Ferma    15:31
 Lakiai    15:35
 Romancai    15:38
 Kavoliškės    15:43
 Štadviliai    15:45
 Kolekt. sodai    15:48
 Zarasai (AS) atv.    15:55