Uzsklanda Skandinavija 03

Zarasai - Degučiai - Salakas - Dūkštas - Salakas - Degučiai - Zarasai 14:45

Autobusų stoties
(AS) ar stotelės
pavadinimas
 

Atv.-išv.
laikas

 Zarasai (AS) išv.   14:55
 Šiliniškės   15:00
 Asavytai    15:03
 Šunelė    15:05
 Durpynas    15:08
 Raistiniškės    15:10
 Degučiai   15:15
 Santakiai    15:19
 Bikėnai    15:23
 Biržūnai    15:25
 Rudakiškė    15:26
 Salakas     15:31
 Luodžiai   15:35
 Paluodė    15:39
 Aukštakalniai    15:42
 Didžiasalis    15:44
 Sokiškiai    15:46
 Pažemiškis    15:49
 Dūkštas   15:55
 Dūkštas mok. st. atv.    15:57
 Dūkštas mok. st. išv.    15:58
 Dūkštas    16:00
 Pažemiškis    16:07
 Sokiškiai    16:10
 Didžiasalis    16:14
 Aukštakalniai    16:16
 Paluodė    16:19
 Luodžiai    16:24
 Salakas   16:30
 Rudakiškė    16:35
 Biržūnai    16:37
 Bikėnai    16:39
 Santakiai    16:43
 Degučiai   16:48
 Raistiniškės    16:53
 Durpynas   16:55
 Šunelė   16:58
 Asavytai   17:01
 Šiliniškės   17:04
 Zarasai (AS) atv.   17:10