Uzsklanda Skandinavija 03

Zarasai - Degučiai - Salakas - Dūkštas - Salakas - Degučiai - Zarasai 14:45

Autobusų stoties
(AS) ar stotelės
pavadinimas
 

Atv.-išv.
laikas

 Zarasai (AS) išv.   14:45
 Šiliniškės   14:50
 Asavytai    14:53
 Šunelė    14:55
 Durpynas    14:58
 Raistiniškės    15:00
 Degučiai   15:05
 Santakiai    15:09
 Bikėnai    15:13
 Biržūnai    15:15
 Rudakiškė    15:16
 Salakas     15:21
 Luodžiai   15:25
 Paluodė    15:29
 Aukštakalniai    15:32
 Didžiasalis    15:34
 Sokiškiai    15:36
 Pažemiškis    15:39
 Dūkštas   15:45
 Dūkštas mok. st. atv.    15:47
 Dūkštas mok. st. išv.    15:48
 Dūkštas    15:50
 Pažemiškis    15:57
 Sokiškiai    16:00
 Didžiasalis    16:04
 Aukštakalniai    16:06
 Paluodė    16:09
 Luodžiai    16:14
 Salakas   16:20
 Rudakiškė    16:25
 Biržūnai    16:27
 Bikėnai    16:29
 Santakiai    16:33
 Degučiai   16:38
 Raistiniškės    16:43
 Durpynas   16:45
 Šunelė   16:48
 Asavytai   16:51
 Šiliniškės   16:54
 Zarasai (AS) atv.   17:00