Uzsklanda Skandinavija 03

Zarasai - Aviliai - Šniukštai - Antazavė - Dusetas - Antazavė - Zarasai 14:45

Autobusų stoties
(AS) ar stotelės
pavadinimas
 

Atv.-išv.
laikas

 Zarasai (AS) išv.   14:45
 Bartašiškės   14:51
 Tamuliškis   14:54
 Miliūnai   14:58
 Imbradas   15:03
 Midolkai   15:06
 Kukliai   15:11
 Javydžiai   15:14
 Aviliai   15:17
 Javydžiai   15:20
 Vėdariai   15:24
 Ferma I   15:25
 Šniukštai   15:29
 Mokinių I   15:31
 Maniuliškė   15:35
 Kumpuoliai   15:39
 Maniuliškė   15:42
 Sviliškės   15:45
 Bakučiai   15:50
 Antazavė   15:55
 Rakėnai   15:59
 Ilgašilis   16:03
 Jasai   16:05
 Dusetos (paviljonas) atv. 16:10
 Dusetos (paviljonas) išv. 16:15
 Jasai   16:20
 Ilgašilis   16:23
 Rakėnai   16:27
 Antazavė   16:35
 Duburaitis   16:40
 Margavonės   16:43
 Kukliai   16:45
 Midolkai   16:49
 Imbradas   16:53
 Miliūnai   16:58
 Tamuliškis   17:03
 Bartašiškės   17:05
 Zarasai (AS) atv.    17:10