Uzsklanda Skandinavija 03

Klaipėda per Panevėžį, Šiaulius 07:55

Autobusų stoties
(AS) ar stotelės
pavadinimas
 

Atv.-išv.
laikas

Zarasai (AS) išv.   07:55
Imbradas   08:05
Kukliai   08:11
Antazavė   08:21
Dusetos   08:35
Gipėnai   08:41
Zaduoja   08:46
Bradesiai   08:47
Obeliai   09:01
Rokiškis (AS) atv.   09:20
Rokiškis (AS) išv.   09:25
Joneliškės   09:38
Rukšiai   09:42
Skapiškio g. st.   09:56
Kupiškis (AS) atv.   10:13
Kupiškis (AS) išv.   10:20
Subačiaus g. st.   10:43
Panevežys (AS) atv.   11:10
Panevežys (AS) išv.   11:25
Smilgiai   11:51
Šeduva atv.   12:09
Šeduva išv.   12:10
Radviliškis (AS) atv.   12:25
Radviliškis (AS) išv.   12:27
Šiauliai (AS) atv.   12:55
Šiauliai (AS) išv.   13:25
Kuršėnai (AS) atv.   13:51
Raudėnai   14:04
Vadeikiai   14:08
Tryškių kel.   14:12
Telšiai (AS) atv.   14:35
Telšiai (AS) išv.   14:40
Plungė (AS) atv.   15:10
Plungė (AS) išv.   15:15
Palūkšiai   15:28
Kartena   15:41
Kretinga (AS) atv.   15:55
Kretinga (AS) išv.   16:00
Palanga (AS) atv.   16:15
Palanga (AS) išv.   16:20
Klaipėda (AS) atv.   16:50