Uzsklanda Skandinavija 03

Autobusų stoties
(AS) ar stotelės
pavadinimas
 

Atv.-išv.
laikas

Zarasai (AS) išv.   07:55
Imbradas   08:05
Kukliai   08:11
Antazavė   08:21
Dusetos   08:35
Gipėnai   08:41
Zaduoja   08:46
Bradesiai   08:47
Obeliai   09:01
Rokiškis (AS) atv.   09:20
Rokiškis (AS) išv.   09:25
Joneliškės   09:38
Rukšiai   09:42
Skapiškio g. st.   09:56
Kupiškis (AS) atv.   10:13
Kupiškis (AS) išv.   10:20
Subačiaus g. st.   10:43
Panevežys (AS) atv.   11:10
Panevežys (AS) išv.   11:25
Smilgiai   11:51
Šeduva atv.   12:09
Šeduva išv.   12:10
Radviliškis (AS) atv.   12:25
Radviliškis (AS) išv.   12:27
Šiauliai (AS) atv.   12:55
Šiauliai (AS) išv.   13:25
Kuršėnai (AS) atv.   13:51
Raudėnai   14:04
Vadeikiai   14:08
Tryškių kel.   14:12
Telšiai (AS) atv.   14:35
Telšiai (AS) išv.   14:40
Plungė (AS) atv.   15:10
Plungė (AS) išv.   15:15
Palūkšiai   15:28
Kartena   15:41
Kretinga (AS) atv.   15:55
Kretinga (AS) išv.   16:00
Palanga (AS) atv.   16:15
Palanga (AS) išv.   16:20
Klaipėda (AS) atv.   16:50

Autobusų stoties
(AS) ar stotelės
pavadinimas

 

Atv.-išv.
laikas

Zarasai (AS) išv.   09:40
Zarasai   09:44
Šiliniškės   09:47
Asavitai   09:50
Šunelė   09:53
Durpynas   09:57
Raistiniškės   09:59
Degučiai   10:03
Šiukščiai   10:07
Galminiai   10:10
Baibiai   10:15
Jureliškis   10:18
Daugailiai   10:22
Bajoriškiai   10:25
Taukeliai   10:28
Daržiniai   10:31
Radeikiai   10:33
Jotaučiai   10:36
Vaikutėnai   10:39
Doroničėnai   10:42
Kloviniai   10:45
Utena (AS) atv.   10:50

Autobusų stoties
(AS) ar stotelės
pavadinimas

Atv.-išv.
laikas

Zarasai (AS) išv.   06:40
Degučiai   07:00
Baibiai   07:08
Jureliškis   07:13
Daugailiai   07:19
Radeikiai   07:26
Vaikutėnai   07:30
Utena (AS) atv.   07:40
Utena (AS) išv.   07:50
Narkūnai   07:58
Suginčiai   08:10
Molėtai (AS) atv.   08:25
Molėtai (AS) išv.   08:30
Vilnius (AS) atv.   09:40
Autobusų stoties
(AS) ar stotelės
pavadinimas
 

Atv.-išv.
laikas

Zarasai (AS) išv.   11:45
Degučiai   12:05
Baibiai   12:13
Jureliškis   12:18
Daugailiai   12:24
Radeikiai   12:31
Vaikutėnai   12:35
Utena (AS) atv.   12:45
Utena (AS) išv.   12:50
Leliūnai   13:03
Biržinė   13:13
Kurklių I km.   13:23
Moliakalnis   13:26
Staškūniškis   13:29
Juodmiškis   13:34
Šventupė   13:40
Vidiškiai   13:42
Ukmergė (AS) atv.   13:50
Ukmergė (AS) išv.   14:00
Dainava   14:11
Pageležiai   14:20
Jonava (AS) atv.   14:37
Jonava (AS) išv.   14:40
Kauno oro uostas   15:00
Kaunas (AS) atv.   15:25

Autobusų stoties
(AS) ar stotelės
pavadinimas

Atvy.-išv.
laikas

Zarasai (AS) išv.   05:15
Degučiai   05:35
Baibiai   05:43
Jureliškis   05:48
Daugailiai   05:54
Radeikiai   06:01
Vaikutėnai   06:05
Utena (AS) atv.   06:15
Utena (AS) išv.   06:20
Narkūnai   06:28
Suginčiai   06:40
Molėtai (AS) atv.   06:55
Molėtai (AS) išv.   07:00
Vilnius (AS) atv.   08:10