Uzsklanda Skandinavija 03

Naujienos

   Informacija dėl autobusų eismo ir siuntų vežimo teikiama tel. (8 385) 51333 nuo 6.00 val. iki 20.30 val.

 

   Visiškai nutrauktas reguliarus susisiekimas autobusais tarp Zarasų ir Daugpilio

   Nuo 2020 m. rugsėjo 19 d. autobusai reguliaraus susisiekimo maršrutu Visaginas - Daugpilis (autobusų išvykimo iš Zarasų autobusų stoties į Daugpilį laikas 8.15 val.) nebevyksta

 

   Daugpilio autobusų parkas nutraukė autobusų eismą reguliaraus susisiekimo maršrutu Zarasai - Daugpilis

   Nuo 2020 m. rugsėjo 15 d. autobusai reguliaraus susisiekimo maršrutu Zarasai - Daugpilis (autobusų išvykimo iš Zarasų autobusų stoties laikas 9.25 val. ir 18.40 val.) nebevyksta.

 

   Atkuriami paskutiniai iš sustabdytų reguliaraus susisiekimo reisų į Kauną ir į Vilnių

   Nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. (antradienio) atkuriamas reguliarus autobusų eismas:
   - maršrutu Zarasai - Kaunas per Uteną, Ukmergę ir Jonavą, kuriuo autobusas iš Zarasų autobusų stoties išvyks 4.45 val. kasdien. Iš Kauno maršrutu Kaunas - Zarasai per Jonavą, Ukmergę ir Uteną autobusas išvyks 11.30 val.
   - maršrutu Zarasai - Vilnius per Uteną ir Molėtus, kuriuo autobusas iš Zarasų autobusų stoties išvyks 5.15 val. pirmadieniais, penktadieniais ir šeštadieniais. Iš Vilniaus maršrutu Vilnius - Zarasai per Molėtus ir Uteną autobusas išvyks 9.45 val.

 

   Atkurtas dar vienas reguliaraus susisiekimo reisas į Kauną

   Nuo 2020 m. liepos 13 d. (pirmadienio) atkurtas reguliarus autobusų eismas maršrutu Zarasai - Kaunas per Dusetas, Uteną, Ukmergę, Jonavą,  kuriuo autobusas iš Zarasų autobusų stoties išvyksta 6.35 val. kasdien. Iš Kauno maršrutu Kaunas - Zarasai per Jonavą, Ukmergę, Uteną, Dusetas autobusas išvyksta 14.00 val. 

 

   Atnaujintas vietinio reguliaraus susisiekimo maršrutas, kuriuo keleiviai iš Zarasų autobusų stoties ir P. Širvio gatvės gali nuvykti į miesto centrą ir į miesto kapines

   Nuo 2020 m. birželio 28 d. iki lapkričio 8 d. sekmadieniais, taip pat papildomai lapkričio 2 dieną gyventojai, norintys Zarasų mieste iš mikrorajono nuvykti iki Zarasų miesto centro arba iki miesto kapinių, esančių Kauno gatvėje arba Turmanto gatvėje, vėl gali pasinaudoti galimybe vykti pertvarkytu maršrutu, kuriuo autobusas iš Zarasų autobusų stoties 8-os aikštelės vyksta iki stotelės, esančios P. Širvio gatvėje (netoli prekybos centro „Iki“), nuo P. Širvio g. stotelės vyksta iki Centro (stotelė prie Zarasų kultūros centro) ir iki kapinių, esančių Kauno gatvėje, bei kapinių, esančių Turmanto gatvėje. Šiek tiek daugiau kaip po valandos galima tuo pačiu maršrutu nuo kapinių ir iš miesto centro sugrįžti atgal iki P. Širvio gatvės ir Zarasų autobusų stoties.

   Autobuso eismo tvarkaraštis:

 Stoties, stotelės
pavadinimas
Atvykimo-išvykimo
laikas 
 Zarasų AS Išvykimas 11.32  
 P. Širvio g. 11.35  
 Centras 11.38  
 Kapinės Kauno g.  11:41  
 Kapinės Turmanto g.   Atvykimas 11.44  
 Kapinės Turmanto g. Išvykimas 13:10  
 Kapinės Kauno g.  13:13  
 Centras 13:16  
 P. Širvio g. 13:19  
 Zarasų AS Atvykimas 13:22  

 

 

   Atkuriamas dar vienas reguliaraus susisiekimo reisas į Vilnių

   Nuo 2020 m. birželio 19 d. (penktadienio) atkuriamas reguliarus autobusų eismas maršrutu Zarasai - Vilnius per Uteną, kuriuo autobusas iš Zarasų autobusų stoties išvyks kasdien 17.40 val. 

 

   Atnaujinamas reguliarus autobusų eismas į Kauną

   Nuo 2020 m. birželio 19 d. (penktadienio) atnaujinamas reguliarus autobusų eismas maršrutu Zarasai - Kaunas per Uteną, Ukmergę, Jonavą,  kuriuo autobusas iš Zarasų autobusų stoties išvyks 11.45 val. kasdien. Iš Kauno maršrutu Kaunas - Zarasai per Jonavą, Ukmergę, Uteną autobusas išvyks 17.30 val.

 

   Atšaukus karantiną ir prasidėjus mokinių atostogoms pertvarkyti kai kurie vietinio reguliaraus susisiekimo autobusų maršrutai

   Lietuvos Respublikos Vyriausybei visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje atšaukus karantiną ir prasidėjus mokinių vasaros atostogoms nuo 2020 m. birželio 19 d. vietinio reguliaraus susisiekimo maršrutais autobusai vyks pagal mokinių vasaros atostogų laikotarpiui nustatytus tvarkaraščius (karantino metu autobusai vyko pagal mokinių žiemos atostogų laikotarpiui nustatytus tvarkaraščius): papildomai atidaromas maršrutas Zarasai - Štadviliai, kuriuo autobusas iš Zarasų autobusų stoties išvyks pirmadieniais, trečiadieniais ir ketvirtadieniais 7.30 val., 15.30 val. ir 18.00 val. 

 

   Autobusų reguliarus eismas į Kauną išplėstas dar vienu atkurtu reisu

   Nuo 2020 m. birželio 5 d. atkurtas autobusų eismas maršrutu Visaginas - Kaunas per Zarasus, kuriuo autobusas iš Zarasų autobusų stoties į Kauną išvyksta 5.40 val. kasdien (Vežėjas KAUTRA). 

 

   Keičiamas autobusų stoties darbo laikas

   Nuo 2020 m. gegužės 29 d. Zarasų autobusų stotyje teikiama informacija, priimamos ir išduodamos siuntos bei teikiamos kitos paslaugos nuo 6.00 val. iki 20.30 val. kasdien.

 

   Atkurtas reguliarus susisiekimas maršrutu Zarasai - Klaipėda per Panevėžį, Šiaulius

   Atnaujinta 2020-05-28

   Nuo 2020 m. gegužės 28 d. (ketvirtadienio) atkurtas autobusų eismas tolimojo reguliaraus susisiekimo maršrutu Zarasai - Klaipėda per Panevėžį, Šiaulius (išvykimas iš Zarasų kasdien 07.55 val.), o nuo 2020 m. gegužės 29 d. (penktadienio) atkurtas autobusų eismas tolimojo reguliaraus susisiekimo maršrutu Klaipėda - Zarasai per Šiaulius, Panevėžį (išvykimas iš Klaipėdos kasdien 10.50 val.).

  

   Atkurtas dar vienas reguliaraus susisiekimo reisas į Vilnių

   Atnaujinta 2020-05-25

   Nuo 2020 m. gegužės 21 d. (ketvirtadienio) atkurtas reguliarus autobusų eismas maršrutu Zarasai - Vilnius per Dusetas, Uteną,  kuriuo autobusas iš Zarasų autobusų stoties išvyksta 11.25 val. kasdien. Iš Vilniaus maršrutu Vilnius - Zarasai per Uteną autobusas išvyksta 17.15 val.

 

    Autobusas maršrutu Zarasai - Utena vyksta kasdien

    Nuo 2020 m. gegužės 18 d. autobusas reguliaraus susisiekimo maršrutu Zarasai - Utena (išvykimas iš Zarasų 9.40 val.) vyksta kasdien

 

   Atkurtas reguliarus susisiekimas su Daugpiliu

   Nuo 2020 m. gegužės 15 d. atkurtas reguliarus autobusų eismas maršrutu Visaginas - Daugpilis per Zarasus, kuriuo autobusas iš Zarasų autobusų stoties į Daugpilį išvyksta 8.15 val. kasdien (vežėjas UAB „Meteoritturas“). Iš Daugpilio maršrutu Daugpilis - Visaginas autobusas išvyksta 13.30 val.

 

   Atkurtas reguliarus susisiekimas su Vilniumi

   Atnaujinta 2020-05-05

   Nuo 2020 m. gegužės 5 d. (antradienio) atkurtas reguliarus autobusų eismas maršrutu Zarasai - Vilnius per Uteną, Molėtus, kuriuo autobusas iš Zarasų autobusų stoties išvyksta 6.40 val. kasdien. Iš Vilniaus maršrutu Vilnius - Zarasai per Molėtus, Uteną autobusas išvyksta 11.40 val.

 

   Atkurtas siuntų vežimas autobusais

   Atnaujinta 2020-05-05

   Nuo 2020 m. gegužės 5 d. (antradienio) atkurtas siuntų vežimas autobusais reguliaraus susisiekimo maršrutų trasomis Zarasai-Vilnius ir Zarasai-Kaunas bei priešinga kryptimi. Siuntas atiduoti siųsti ir atsiimti galima Zarasų autobusų stotyje nuo 6.00 val. iki 20.30 val. Informacija dėl siuntų vežimo šiuo laiku taip pat teikiama tel. (8 385) 51333. 

 

   Atkurtas reguliarus susisiekimas su Kaunu

   Nuo 2020 m. balandžio 25 d. atkurtas autobusų eismas maršrutu Visaginas - Kaunas per Zarasus, kuriuo autobusas iš Zarasų autobusų stoties į Kauną išvyksta 13.40 val. kasdien (Vežėjas KAUTRA). Iš Kauno maršrutu Kaunas - Visaginas per Zarasus autobusas išvyksta 7.00 val.

 

   Laikinai karantino laikotarpiu autobusai nevyksta didžiąja dalimi tolimojo reguliaraus susisiekimo maršrutų

   Laikinai karantino laikotarpiu autobusai nevyksta didžiąja dalimi tolimojo reguliaraus susisiekimo maršrutų. Švelnėjant karantino sąlygoms apie atkuriamą autobusų eismą informacija bus opertyviai skelbiama.

 

   Lietuvos Respublikos Vyriausybei visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbus karantiną pertvarkyti vietinio reguliaraus susisiekimo autobusų maršrutai

   Atnaujinta 2020-03-30

   Karantino laikotarpiu vietinio reguliaraus susisiekimo maršrutais autobusai vyksta pagal mokinių žiemos atostogų laikotarpiui nustatytus tvarkaraščius.

   Tvarkaraščius rasite čia.

 

   Karantino metu UAB „Zarasų autobusai“ administracija ir tarnautojai keičia klientų aptarnavimo būdus


   Lietuvos Respublikos Vyriausybei paskelbus Lietuvos Respublikos teritorijoje karantiną UAB „Zarasų autobusai“ administracija ir tarnautojai klientus aptarnauja šiais būdais:

   Informacija dėl autobusų eismo ir siuntų vežimo teikiama tel. (8 385) 51333 nuo 6:00 val. iki 15:30 val.
   Kitais rūpimais klausimais prašome kreiptis tik telefonais ar elektroniniais paštais:

Administracija
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Direktorius Virgilijus Bakutis
tel. +370 687 90872
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Vyr. buhalterė Jorūnė Požeckienė
tel. +370 615 43180
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Inžinierius mechanikas Evaldas Požeckas
tel. +370 618 07076
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Inžinierius – vadybininkas Vytis Kulys
tel. +370 615 37378
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Vadybininkė Gitana Subatienė
tel. +370 693 29225
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

   Dalinai atkuriami dar du reguliaraus susisiekimo reisai į Daugpilį

   Nuo 2020 m. rugpjūčio 1 d. (šeštadienio) dalinai atnaujinamas reguliarus autobusų eismas maršrutu Zarasai - Daugpilis, kuriuo autobusas iš Zarasų autobusų stoties išvyks penktadieniais ir šeštadieniais 9.25 val. ir 18.40.

 

   Sumažintas reisų skaičius maršrutu Zarasai-Utena

   Autobusas vietinio reguliaraus susisiekimo maršrutu Zarasai-Utena (išvykimas iš Zarasų 9:40) vyksta trečiadieniais, penktadieniais ir šeštadieniais. 

      

   Nutrauktas autobusų eismas reguliaraus susisiekimo maršrutais tarp Zarasų ir Daugpilio

   Nuo 2020 m. kovo 16 d. autobusai reguliaraus susisiekimo maršrutais iš Zarasų į Daugpilį ir iš Daugpilio į Zarasus laikinai nevyksta.

 

   Laikinai karantino laikotarpiu uždaryta Zarasų autobusų stotis

   Laikinai karantino laikotarpiu uždaryta Zarasų autobusų stotis ir nepriimamos siuntos. Informacija dėl autobusų eismo teikiama tel. (8 385) 51333 nuo 8.00 val. iki 17.00 val.

 

   Laikinai karantino laikotarpiu autobusai nevyks kai kuriais tolimojo reguliaraus susisiekimo maršrutais

   Atnaujinta 2020-03-23

   Laikinai karantino laikotarpiu nuo 2020-03-21 iki 2020-03-30 autobusai nevyks tolimojo reguliaraus susisiekimo maršrutu

   Zarasai-Klaipėda per Panevėžį, Šiaulius 07:55 (išvykimas atgal iš Klaipėdos 10:50)

   Laikinai karantino laikotarpiu nuo 2020-03-19 iki 2020-03-30 autobusai nevyks šiais tolimojo reguliaraus susisiekimo maršrutais:

   Zarasai-Vilnius per Dusetas 11:25 (išvykimas atgal iš Vilniaus 17:15)

   Zarasai-Vilnius per Uteną, Molėtus 05:15 ir 06:40 (išvykimas atgal iš Vilniaus atitinkamai 09:45 ir 11:40)

   Zarasai-Kaunas per Uteną, Ukmergę, Jonavą 04:45 ir 11:45 (išvykimas atgal iš Kauno atitinkamai 11:30 ir 17:30)

   Zarasai-Kaunas per Dusetas, Uteną, Ukmergę, Jonavą 06:35 (išvykimas atgal iš Kauno 14:00)

 

    Nuo 2019 m. lapkričio 18 d. sutrumpinta vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo maršruto Dusetos - Triponiškės per Avilius trasa

   Atnaujinta 2019-11-18

   Nuo 2019 m. lapkričio 18 d. autobusas, vykęs maršrutu Dusetos - Triponiškės per Avilius, vyksta tik iki Avilių stotelės maršrutu Dusetos - Aviliai per Žukliškes. Autobuso eismo tvarkaraščiai nepasikeitė. 

 

   Nuo 2019 m. rugsėjo 1 d. 10 min. pavėlintas autobusų išvykimo kai kuriais popietiniais vietinio reguliaraus susisiekimo maršrutais laikas

   Atnaujinta 2019-09-01

   Nuo 2019 m. rugsėjo 1 d. pertvarkyti 10 min. pavėlinant išvykimo laiką iš Zarasų autobusų stoties ir iš kitų autobusų stotelių šie vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo kelių transporto maršrutai:
   - Zarasai - Dusetos per Avilius, Šniukštus (buvęs išvykimo laikas 14:45, naujas išvykimo laikas 14:55);
   - Dusetos - Zarasai per Antazavę, Duburaitį (buvęs išvykimo laikas 16:15, naujas išvykimo laikas 16:25);
   - Zarasai – Dūkštas per Degučius, Salaką (buvęs išvykimo laikas 14:45, naujas išvykimo laikas 14:55);
   - Dūkštas - Zarasai per Salaką, Degučius (buvęs išvykimo laikas 15:48, naujas išvykimo laikas 15:58);
   - Zarasai - Stelmužė (buvęs išvykimo laikas 14:45, naujas išvykimo laikas 14:55);
   - Stelmužė - Zarasai (buvęs išvykimo laikas 15:08, naujas išvykimo laikas 15:18);
   - Zarasai - Gudeliai (buvęs išvykimo laikas 14:45, naujas išvykimo laikas 14:55);
   - Gudeliai - Zarasai (buvęs išvykimo laikas 15:20, naujas išvykimo laikas 15:30).

   Tvarkaraščius rasite čia.

 

 

   Nuo 2019 m. balandžio 1 d. pakeisti dalies reguliaraus susisiekimo maršrutų Zarasai-Dusetos ir Dusetos-Zarasai tvarkaraščiai ir trasos

   Atnaujinta 2019-04-01

   Nuo 2019 m. balandžio 1 d. autobusas maršrutu Dusetos-Zarasai (išvykimas iš Dusetų 8.00 val.) pirmadieniais vyksta pagal pakeistą tvarkaraštį ir pakeista trasa - autobusas iki Vencavų vyksta ne per Sadūnus, o per Antalieptę:

Stotelės, stoties
pavadinimas
Atvykimo-išvykimo
laikas
 Dusetų m. išv. 8.00  
 Dusetos (paviljonas) 8.01  
 Padustėlis 8.03  
 Naršėnai 8.10  
 Sodų 8.14  
 Naršėnai 8.17  
 Šilinė 8.20  
 Antalieptė 8.23  
 Padustis  atv. 8.25  
 Padustis išv. 8.26  
 Antalieptė 8.29  
 Gaideliai 8.32  
 Purvynė 8.34  
 Sankryža II 8.40  
 Vencavai 8.44  
 Indučiai 8.49  
 Pažemys 8.52  
 Degučiai 8.55  
 Raistiniškės 9.00  
 Durpynas 9.02  
 Šunelė 9.07  
 Asavytai 9.10  
 Šiliniškės 9.13  
 Zarasai atv. 9.21  

 

   Nuo 2019 m. balandžio 1 d. autobusas maršrutu Zarasai-Dusetos (išvykimas iš Zarasų 12.45 val.) pirmadieniais vyksta pagal pakeistus tvarkaraščius ir pakeista trasa - autobusas nuo Vencavų vyksta ne per Sadūnus, o per Antalieptę:

Stotelės, stoties
pavadinimas
Atvykimo-išvykimo
laikas
 Zarasai išv.12.45  
 Šiliniškės 12.54  
 Asavytai 12.57  
 Šunelė 13.01  
 Durpynas 13.06  
 Raistiniškės 13.09  
 Degučiai 13.14  
 Pažemys 13.18  
 Indučiai 13.22  
 Vencavai 13.29  
 Sankryža II 13.34  
 Purvynė 13.40  
 Gaideliai 13.42  
 Antalieptė 13.45  
 Padustis atv. 13.47  
 Padustis išv. 13.48  
 Antalieptė 13.51  
 Šilinė 13.53  
 Naršėnai 13.57  
 Sodų 14.00  
 Naršėnai 14.04  
 Padustėlis 14.11  
 Dusetos (paviljonas) 14.13  
 Dusetų m. atv. 14.14  

 

   Nuo 2019 m. balandžio 1 d. autobusas maršrutu Dusetos-Zarasai (išvykimas iš Dusetų 8.00 val.) penktadieniais vyksta pagal pakeistą tvarkaraštį - autobusas iš Dusetų išvyksta 8.40 val.:

Stotelės, stoties
pavadinimas
Atvykimo-išvykimo
laikas
 Dusetų m. išv. 8.40  
 Dusetos (paviljonas) 8.42  
 Mokinių 8.49  
 Lungeliai 8.51  
 Navikai 8.55  
 Sadūnai 8.59  
 Navikai 9.03  
 Naujasodis 9.10  
 Vencavai 9.13  
 Indučiai 9.19  
 Pažemys 9.23  
 Degučiai 9.27  
 Raistiniškės 9.32  
 Durpynas  9.34  
 Šunelė 9.40  
 Asavytai 9.44  
 Šiliniškės 9.47  
 Zarasai atv. 9.55  

 

 

   Autobusų keleiviai skatinami segtis saugos diržus

   2018-09-06

   Mūsų bendrovė atsiliepdama į Lietuvos transporto saugos administracijos kvietimą pasirašė skatinimo segtis saugos diržus tolimojo susisiekimo autobusuose memorandumą. Todėl nuo šiol autobusų keleiviai dažniau sulauks bendrovės vairuotojų raginimų užsisegti saugos diržus, pastebės daugiau su saugos diržų naudojimu susijusios vaizdinės informacijos.
   Kviečiame visus keleivius, vykstančius autobusais, rūpintis savo saugumu ir kelionės metu segėti saugos diržus.

   Mokinių atostogų laikotarpiu bus pertvarkyti vietinio reguliaraus susisiekimo autobusų maršrutai

   2020-02-07

   Nuo 2020 m. vasario 17 d. iki 2020 m. vasario 21 d. vietinio reguliaraus susisiekimo maršrutais autobusai vyks pagal mokinių žiemos atostogų laikotarpiui nustatytus tvarkaraščius.

   Tvarkaraščius rasite čia.

 

   2020 m. sausio 1 d. nutraukiami kai kurie reguliaraus susisiekimo autobusais reisai

   Atnaujinta 2019-12-31

   2020 m. sausio 1 d. nutraukiami šie reguliaraus susisiekimo autobusais reisai:

   Reisas

Išvykimo
laikas

  Zarasai-Kaunas 04:45
  Zarasai-Tilžė-Smalvos-Zarasai 05:25
  Zarasai-Smalvos-Tilžė-Zarasai 15:00
  Zarasai-Degučiai-Salakas-Degučiai-Zarasai 06:10
  Zarasai-Degučiai-Dusetos-Antazavė-Zarasai 06:30
  Zarasai-Noreikiai-Zarasai 05:30
  Dusetos-Kalbutiškis-Bileišiai-Dusetos 05:52
  Dusetos-Aviliai-Dusetos 06:40
  Zarasai-Utena 09:40

 

   Kūčių, šv. Kalėdų ir Naujųjų metų dienomis keičiamas autobusų eismas maršrutu Zarasai-Daugpilis

   Atnaujinta 2019-12-17

   Kūčių, šv. Kalėdų ir Naujųjų metų dienomis autobusai Daugpilio autobusų parko aptarnaujamu maršrutu Zarasai-Daugpilis nevyks:

   - gruodžio 23 d. (pirmadienį) 18:40 val.;
   - gruodžio 24 d. (antradienį) 18:40 val.;
   - gruodžio 25 d. (trečiadienį) 18:40 val.;
   - gruodžio 26 d. (ketvirtadienį) 18:40 val.;
   - gruodžio 29 d. (sekmadienį) 18:40 val.;
   - gruodžio 30 d. (pirmadienį) 18:40 val.;
   - gruodžio 31 d. (antradienį) 18:40 val.;
   - sausio 1 d. (trečiadienį) 09:25 val. ir 18:40 val.

 

    Mokinių žiemos atostogų laikotarpiu bus pertvarkyti vietinio reguliaraus susisiekimo autobusų maršrutai

   Atnaujinta 2019-12-17

   Nuo 2019 m. gruodžio 23 d. iki 2020 m. sausio 3 d. vietinio reguliaraus susisiekimo maršrutais autobusai vyks pagal mokinių žiemos atostogų laikotarpiui nustatytus tvarkaraščius.

   Tvarkaraščius rasite čia.

 

   Visų šventųjų dienos išvakarėse keičiamas autobusų eismas tolimojo reguliaraus susisiekimo maršrutais

   2019-10-25

   Visų šventųjų dienos išvakarėse autobusų eismas tolimojo reguliaraus susisiekimo maršrutais keičiamas taip:

   - spalio 31 d. (ketvirtadienį) autobusai vyks penktadienio tvarkaraščiu (papildomai maršrutu Zarasai-Vilnius vyks autobusas, kurio išvykimo laikas iš Zarasų autobusų stoties 5.15 val.). 
 

 

   Nuo 2019 m. rugsėjo 1 d. pertvarkytas vietinio reguliaraus susisiekimo maršrutas, kuriuo keleiviai iš Zarasų autobusų stoties ir P. Širvio gatvės gali nuvykti į miesto centrą ir į miesto kapines

   Atnaujinta 2019-04-01

   Nuo 2019 m. rugsėjo 1 d. iki lapkričio 10 d. sekmadieniais, taip pat lapkričio 1 ir 2 dienomis gyventojai, norintys Zarasų mieste iš mikrorajono nuvykti iki Zarasų miesto centro arba iki miesto kapinių, esančių Kauno gatvėje arba Turmanto gatvėje, gali pasinaudoti nauja galimybe vykti pertvarkytu maršrutu, kuriuo autobusas iš Zarasų autobusų stoties 8-os aikštelės vyksta iki stotelės, esančios P. Širvio gatvėje (netoli prekybos centro „Iki“), nuo P. Širvio g. stotelės vyksta iki Centro (stotelė prie Zarasų kultūros centro) ir iki kapinių, esančių Kauno gatvėje, bei kapinių, esančių Turmanto gatvėje. Šiek tiek daugiau kaip po valandos galima tuo pačiu maršrutu nuo kapinių ir iš miesto centro sugrįžti atgal iki P. Širvio gatvės ir Zarasų autobusų stoties.

   Maršruto tvarkaraštis:

 Stoties, stotelės
pavadinimas
Atvykimo-išvykimo
laikas 
 Zarasų AS Išvykimas 11.32  
 P. Širvio g. 11.35  
 Centras 11.38  
 Kapinės Kauno g.  11:41  
 Kapinės Turmanto g.   Atvykimas 11.44  
 Kapinės Turmanto g. Išvykimas 13:10  
 Kapinės Kauno g.  13:13  
 Centras 13:16  
 P. Širvio g. 13:19  
 Zarasų AS Atvykimas 13:22  

 

   Pasibaigus mokinių vasaros atostogų laikotarpiui pertvarkyti autobusų, vykstančių vietinio reguliaraus susisiekimo maršrutais, eismo tvarkaraščiai

   Atnaujinta 2019-09-01

   Nuo 2019 m. rugsėjo 1 d. vietinio reguliaraus susisiekimo maršrutais autobusai vyksta pagal ne mokinių vasaros ir žiemos atostogų laikotarpiams nustatytus tvarkaraščius - atstatyti iki 2019 m. birželio 24 d. galioję tvarkaraščiai.

   Tvarkaraščius rasite čia.

     

   Mokinių vasaros atostogų laikotarpiu pertvarkomi vietinio reguliaraus susisiekimo autobusų maršrutai

   2019-06-07

   Nuo 2019 m. birželio 24 d. iki 2019 m. rugpjūčio 31 d. vietinio reguliaraus susisiekimo maršrutais autobusai vyks pagal mokinių vasaros atostogų laikotarpiui nustatytus tvarkaraščius.

   Tvarkaraščius rasite čia.

 

   Joninių šventės metu ir gretimomis dienomis keičiamas autobusų eismas tolimojo reguliaraus susisiekimo maršrutais

   2019-06-07

   Joninių šventės metu ir gretimomis dienomis autobusų eismas tolimojo reguliaraus susisiekimo maršrutais keičiamas taip:

   - birželio 24 d. (pirmadienį) autobusai vyks sekmadienio tvarkaraščiu (maršrutu Zarasai-Vilnius autobusas, kurio išvykimo laikas iš Zarasų autobusų stoties 5.15 val., nevyks);
   - birželio 25 d. (antradienį) autobusai vyks pirmadienio tvarkaraščiu (papildomai maršrutu Zarasai-Vilnius vyks autobusas, kurio išvykimo laikas iš Zarasų autobusų stoties 5.15 val.).

 

   Šv. Velykų ir gretimomis dienomis keičiamas autobusų eismas tolimojo reguliaraus susisiekimo maršrutais

   2019-04-19

   Šv. Velykų ir gretimomis dienomis autobusų eismas tolimojo reguliaraus susisiekimo maršrutais keičiamas taip:

   - balandžio 21 d. (sekmadienį) maršrutais Kaunas-Obeliai autobusas, kurio išvykimo laikas iš Antalieptės 14.04 val., iš Dusetų 14.15 val. ir iš Zaduojos 14.23 val., bei maršrutu Obeliai-Kaunas autobusas, kurio išvykimo laikas iš Zaduojos 16.22 val., iš Dusetų 16.30 val. ir iš Antalieptės 16.41 val., nevyks.
   - balandžio 22 d. (pirmadienį) autobusai vyks sekmadienio tvarkaraščiu:
       - maršrutu Zarasai-Vilnius autobusas, kurio išvykimo laikas iš Zarasų autobusų stoties 5.15 val., nevyks;
       - maršrutu Kaunas-Obeliai papildomai vyks autobusas, kurio išvykimo laikas iš Antalieptės 14.04 val., iš Dusetų 14.15 val. ir iš Zaduojos 14.23 val., bei maršrutu Obeliai-Kaunas papildomai vyks autobusas, kurio išvykimo laikas iš Zaduojos 16.22 val., iš Dusetų 16.30 val. ir iš Antalieptės 16.41 val.;
   - balandžio 23 d. (antradienį) autobusai vyks pirmadienio tvarkaraščiu:
       - maršrutu Zarasai-Vilnius papildomai vyks autobusas, kurio išvykimo laikas iš Zarasų autobusų stoties 5.15 val.

 

   Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną bei gretimomis dienomis keičiamas autobusų eismas tolimojo reguliaraus susisiekimo maršrutais

   2019-02-25

   Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną bei gretimomis dienomis tolimojo reguliaraus susisiekimo maršrutais autobusų eismas keičiamas taip:

   - kovo 11 d. (pirmadienį) tolimojo reguliaraus susisiekimo autobusai vyks sekmadienio tvarkaraščiu (maršrutu Zarasai-Vilnius autobusas, kurio išvykimo laikas iš Zarasų autobusų stoties 5.15 val., nevyks);
   - kovo 12 d. (antradienį) tolimojo reguliaraus susisiekimo autobusai vyks pirmadienio tvarkaraščiu (papildomai maršrutu Zarasai-Vilnius vyks autobusas, kurio išvykimo laikas iš Zarasų autobusų stoties 5.15 val.).

 

   Mokinių atostogų laikotarpiu pertvarkyti vietinio reguliaraus susisiekimo autobusų maršrutai

   Atnaujinta 2019-02-18

   Nuo 2019 m. vasario 18 d. iki vasario 22 d. vietinio reguliaraus susisiekimo maršrutais autobusai vyksta pagal mokinių žiemos atostogų laikotarpiui nustatytus tvarkaraščius.

   Tvarkaraščius rasite čia.

 

   2019 m. sausio 1 d. nutraukiami kai kurie reguliaraus susisiekimo autobusais reisai

   2018-12-21

   2019 m. sausio 1 d. nutraukiami šie reguliaraus susisiekimo autobusais reisai:

   Reisas

Išvykimo
laikas

  Zarasai - Kaunas 04:45
  Zarasai - Tilžė 05:25
  Zarasai - Tilžė per Smalvas 15:00
  Zarasai - Stelmužė 06:35
  Zarasai - Stelmužė 14:45
  Zarasai - Riešutinė 07:18
  Zarasai - Riešutinė 14:15
  Zarasai - Vajasiškis 07:55
  Zarasai - Vajasiškis 13:30
  Zarasai - Dusetos per Šniukštus, Avilius 05:15
  Zarasai - Smalvos 10:20
  Zarasai - Gudeliai 06:40
  Dusetos - Aviliai 06:40

 

    Mokinių žiemos atostogų laikotarpiu bus pertvarkyti vietinio reguliaraus susisiekimo autobusų maršrutai

   2018-12-12

   Nuo 2018 m. gruodžio 27 d. iki 2019 m. sausio 2 d. vietinio reguliaraus susisiekimo maršrutais autobusai vyks pagal mokinių žiemos atostogų laikotarpiui nustatytus tvarkaraščius.

   Tvarkaraščius rasite čia.

 

   Laikinai Kūčių ir šv. Kalėdų dienomis autobusai nevyks vietinio reguliaraus susisiekimo maršrutu Zarasai-Dusetos per Degučius, Antalieptę

   2018-12-12

   Kūčių ir šv. Kalėdų dienomis nuo 2018 m. gruodžio 24 d. iki 2018 m. gruodžio 26 d. vietinio reguliaraus susisiekimo reisais Zarasai-Dusetos per Degučius, Antalieptę (autobuso išvykimo iš Zarasų autobusų stoties į Dusetas laikas 6.25 val.) ir Dusetos-Zarasai per Antalieptę, Degučius (autobuso išvykimo iš Dusetų autobusų stotelės-paviljono į Zarasus laikas 15.03 val.) autobusai laikinai nevyks.

 

  Kūčių, šv. Kalėdų ir Naujųjų metų dienomis keičiamas autobusų eismas maršrutu Zarasai-Daugpilis

   2018-12-12

   Kūčių, šv. Kalėdų ir Naujųjų metų dienomis autobusai Daugpilio autobusų parko aptarnaujamu maršrutu Zarasai-Daugpilis nevyks:

   - gruodžio 23 d. (sekmadienį) 18:40 val.;
   - gruodžio 24 d. (pirmadienį) 09:25 val. ir 18:40 val.;
   - gruodžio 25 d. (antradienį) 09:25 val. ir 18:40 val.;
   - gruodžio 26 d. (trečiadienį) 09:25 val. ir 18:40 val.;
   - gruodžio 31 d. (pirmadienį) 09:25 val. ir 18:40 val.;
   - sausio 1 d. (antradienį) 09:25 val. ir 18:40 val.

 

   Kūčių, šv. Kalėdų ir gretimomis dienomis keičiamas autobusų eismas tolimojo reguliaraus susisiekimo maršrutais

   2018-12-12

   Kūčių, šv. Kalėdų ir gretimomis dienomis autobusų eismas tolimojo reguliaraus susisiekimo maršrutais keičiamas taip:
   - gruodžio 24 d. (pirmadienį) autobusai vyks sekmadienio tvarkaraščiu (maršrutu Zarasai-Vilnius autobusas, kurio išvykimo laikas iš Zarasų autobusų stoties 5.15 val., nevyks);
   - gruodžio 27 d. (ketvirtadienį) autobusai vyks pirmadienio tvarkaraščiu (maršrutu Zarasai-Vilnius papildomai vyks autobusas, kurio išvykimo laikas iš Zarasų autobusų stoties 5.15 val.).

 

   Laikinai autobusai nevyks vietinio reguliaraus susisiekimo maršrutu Zarasai-Dusetos per Degučius, Antalieptę

   2018-10-23

   Bendrojo ugdymo mokyklų mokinių atostogų laikotarpiu nuo 2018 m. spalio 29 d. iki 2018 m. lapkričio 2 d. vietinio reguliaraus susisiekimo reisais Zarasai-Dusetos per Degučius, Antalieptę (autobuso išvykimo iš Zarasų autobusų stoties į Dusetas laikas 6.25 val.) ir Dusetos-Zarasai per Antalieptę, Degučius (autobuso išvykimo iš Dusetų autobusų stotelės-paviljono į Zarasus laikas 15.03 val.) autobusai laikinai nevyks.

 

   Pasibaigus mokinių vasaros atostogų laikotarpiui pertvarkyti autobusų, vykstančių vietinio reguliaraus susisiekimo maršrutais, eismo tvarkaraščiai

   2018-09-01

   Nuo 2018 m. rugsėjo 1 d. vietinio reguliaraus susisiekimo maršrutais autobusai vyksta pagal ne mokinių vasaros ir žiemos atostogų laikotarpiams nustatytus tvarkaraščius - atstatyti iki 2018 m. birželio 18 d. galioję tvarkaraščiai.

   Tvarkaraščius rasite čia.

 

    Mokinių vasaros atostogų laikotarpiu pertvarkyti vietinio reguliaraus susisiekimo autobusų maršrutai

   Atnaujinta 2018-06-19

   Nuo 2018 m. birželio 18 d. iki 2018 m. rugpjūčio 31 d. vietinio reguliaraus susisiekimo maršrutais autobusai vyksta pagal mokinių vasaros atostogų laikotarpiui nustatytus tvarkaraščius.

   Tvarkaraščius rasite čia.

 

   Lietuvos valstybės dieną ir gretimomis dienomis keičiamas autobusų eismas tolimojo reguliaraus susisiekimo maršrutais

   2018-06-28

   Lietuvos valstybės dieną ir gretimomis dienomis tolimojo reguliaraus susisiekimo autobusų eismas tolimojo reguliaraus susisiekimo maršrutais keičiamas taip:
   - liepos 5 d. (ketvirtadienį) autobusai vyks penktadienio tvarkaraščiu (papildomai maršrutu Zarasai-Vilnius vyks autobusas, kurio išvykimo laikas iš Zarasų autobusų stoties 5.15 val.);
   - liepos 6 d. (penktadienį) autobusai vyks šeštadienio tvarkaraščiu;
   - liepos 7 d. (šeštadienį) autobusai vyks šeštadienio tvarkaraščiu.

 

   Mokinių atostogų laikotarpiu pertvarkyti vietinio reguliaraus susisiekimo autobusų maršrutai

   Atnaujinta 2018-02-19

   Nuo 2018 m. vasario 19 d. iki 2018 m. vasario 23 d. vietinio reguliaraus susisiekimo maršrutais autobusai vyksta pagal mokinių žiemos atostogų laikotarpiui nustatytus tvarkaraščius.

   Tvarkaraščius rasite čia.

 

   Lietuvos valstybės atkūrimo dieną bei gretimomis dienomis keičiamas autobusų eismas tolimojo reguliaraus susisiekimo autobusų maršrutais

   2018-02-13

   Lietuvos valstybės atkūrimo dieną bei gretimomis dienomis tolimojo reguliaraus susisiekimo autobusų eismas keičiamas taip:

   - vasario 15 d. (ketvirtadienį) tolimojo reguliaraus susisiekimo autobusai vyks penktadienio tvarkaraščiu (papildomai maršrutu Zarasai-Vilnius vyks autobusas, kurio išvykimo laikas iš Zarasų autobusų stoties 5.15 val.);
   - vasario 16 d. (penktadienį) tolimojo reguliaraus susisiekimo autobusai vyks šeštadienio tvarkaraščiu;
   - vasario 17 d. (šeštadienį) tolimojo reguliaraus susisiekimo autobusai vyks sekmadienio tvarkaraščiu (maršrutu Zarasai-Vilnius autobusas, kurio išvykimo laikas iš Zarasų autobusų stoties 5.15 val., nevyks).

 

   Tarptautinę darbininkų dieną ir gretimomis dienomis keičiamas autobusų eismas tolimojo reguliaraus susisiekimo maršrutais

   2017-04-24

   Tarptautinę darbininkų dieną ir gretimomis dienomis tolimojo reguliaraus susisiekimo autobusų eismas tolimojo reguliaraus susisiekimo maršrutais keičiamas taip:
   - gegužės 1 d. (pirmadienį) autobusai vyks sekmadienio tvarkaraščiu (maršrutu Zarasai-Vilnius autobusas, kurio išvykimo laikas iš Zarasų autobusų stoties 5.15 val., nevyks);
   - gegužės 2 d. (antradienį) autobusai vyks pirmadienio tvarkaraščiu (papildomai maršrutu Zarasai-Vilnius vyks autobusas, kurio išvykimo laikas iš Zarasų autobusų stoties 5.15 val.).

 

    Atnaujinamas autobusų eismas tarptautiniu reguliaraus susisiekimo maršrutu Daugpilis - Vilniaus oro uostas – Daugpilis

   2017-04-10

   Nuo 2017 m. gegužės 15 d. atnaujinamas autobusų eismas tarptautiniu reguliaraus susisiekimo maršrutu Daugpilis - Vilniaus oro uostas – Daugpilis. Autobusas šiuo maršrutu vyks kiekvieną dieną, iš Zarasų į Daugpilį išvyks 16.35 val. Pagal galiojančius tarptautinius teisės aktus minėtam autobusui vykstant pirmyn maršrutu Daugpilis - Vilniaus oro uostas į Vilniaus kryptimi vykstantį autobusą Zarasuose įlaipinti keleivius draudžiama.

 

   Laikinai nutrauktas autobusų eismas reguliaraus tarptautinio susisiekimo maršrutu Vilnius-Rėzeknė-Maskva-Rėzeknė-Vilnius

   Atnaujinta 2017-01-13

   Nuo 2017 m. sausio 13 d. dėl mažo keleivių srauto laikinai nutrauktas autobusų eismas reguliaraus tarptautinio susisiekimo maršrutu Vilnius-Rėzeknė-Maskva-Rėzeknė-Vilnius, kurį aptarnauja UAB Tolimojo keleivinio transporto kompanija (TOKS). Šiuo maršrutu iš Zarasų autobusų stoties Rėzeknės-Maskvos kryptimi autobusas išvykdavo penktadieniais 9.15 val., o Vilniaus kryptimi – sekmadieniais 20.00 val.

 

   Šv. Velykų ir gretimomis dienomis keičiamas autobusų eismas tolimojo reguliaraus susisiekimo maršrutais

   2017-04-10

   Šv. Velykų ir gretimomis dienomis autobusų eismas tolimojo reguliaraus susisiekimo maršrutais keičiamas taip:
   - balandžio 17 d. (pirmadienį) autobusai vyks sekmadienio tvarkaraščiu (maršrutu Zarasai-Vilnius autobusas, kurio išvykimo laikas iš Zarasų autobusų stoties 5.15 val., nevyks);
   - balandžio 18 d. (antradienį) autobusai vyks pirmadienio tvarkaraščiu (maršrutu Zarasai-Vilnius papildomai vyks autobusas, kurio išvykimo laikas iš Zarasų autobusų stoties 5.15 val.).

 

   Laikinai autobusai nevyksta tarptautiniu reguliaraus susisiekimo maršrutu Daugpilis – Vilniaus oro uostas – Daugpilis

   Atnaujinta 2016-12-01

   Nuo 2016 m. gruodžio 1 d. tarptautiniu reguliaraus susisiekimo maršrutu Daugpilis – Vilniaus oro uostas – Daugpilis (autobuso išvykimo iš Zarasų autobusų stoties į Daugpilį laikas 16.35 val.) autobusai laikinai nevyksta.

 

   2017 m. sausio 1 d. nutraukiami kai kurie reguliaraus susisiekimo autobusais reisai

   Atnaujinta 2016-12-28

   2017 m. sausio 1 d. nutraukiami šie reguliaraus susisiekimo autobusais reisai:

   Reisas

Išvykimo
laikas

  Zarasai - Kaunas 04:45
  Zarasai - Aleksandravėlė 08:45
  Zarasai - Visaginas per Turmantą 06:40
  Zarasai - Tilžė per Smalvas 12:40
  Zarasai - Gudeliai 07:25
  Zarasai - Salakas per Pasodę 08:20
  Zarasai - Salakas per Pasodę 14:45

 

   Mokinių žiemos atostogų laikotarpiu pertvarkomi vietinio reguliaraus susisiekimo autobusų maršrutai

   2016-12-16

   Nuo 2016 m. gruodžio 26 d. iki 2017 m. sausio 8 d. vietinio reguliaraus susisiekimo maršrutais autobusai vyks pagal mokinių žiemos atostogų laikotarpiui nustatytus tvarkaraščius.

   Tvarkaraščius rasite čia.

 

   Atidaromas naujas reguliaraus tarptautinio susisiekimo autobusais maršrutas Vilnius-Rėzeknė-Maskva-Rėzeknė-Vilnius

   2016-12-09

   Nuo 2016 m. gruodžio 16 d. atidaromas naujas reguliaraus tarptautinio susisiekimo autobusais maršrutas Vilnius-Rėzeknė-Maskva-Rėzeknė-Vilnius, kurį aptarnaus UAB Tolimojo keleivinio transporto kompanija (TOKS). Šiuo maršrutu iš Zarasų autobusų stoties Rėzeknės-Maskvos kryptimi autobusas išvyks penktadieniais 9.15 val., o Vilniaus kryptimi – sekmadieniais 20.00 val.

 

   Šv. Kalėdų ir gretimomis dienomis keičiamas autobusų eismas tolimojo reguliaraus susisiekimo maršrutais

   2016-12-19

   Šv. Kalėdų ir gretimomis dienomis tolimojo reguliaraus susisiekimo autobusų eismas keičiamas taip:
   - gruodžio 26 d. (pirmadienį) tolimojo reguliaraus susisiekimo autobusai vyks sekmadienio tvarkaraščiu;
   - gruodžio 27 d. (antradienį) tolimojo reguliaraus susisiekimo autobusai vyks pirmadienio tvarkaraščiu.

 

   Tarptautiniu reguliaraus susisiekimo maršrutu Daugpilis - Vilniaus oro uostas – Daugpilis autobusas vyks tik pirmadieniais ir penktadieniais

   2016-10-10

   Nuo 2016 m. lapkričio 1 d. tarptautiniu reguliaraus susisiekimo maršrutu Daugpilis - Vilniaus oro uostas – Daugpilis autobusas vyks pirmadieniais ir penktadieniais. Kitomis savaitės dienomis autobusų eismas šiuo maršrutu nutraukiamas. Autobusas iš Zarasų autobusų stoties į Daugpilį išvyks 16.35 val.  Pagal galiojančius tarptautinius teisės aktus minėtam autobusui vykstant pirmyn maršrutu Daugpilis - Vilniaus oro uostas į Vilniaus kryptimi vykstantį autobusą Zarasuose įlaipinti keleivius draudžiama.

 

   Vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo maršrutas Zarasai – Salakas per Degučius pratęstas iki Luodžių stotelės

   Atnaujinta 2016-09-26 

   Nuo 2016 m. rugsėjo 26 d. vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo maršrutas Zarasai – Salakas per Degučius pratęstas iki Luodžių stotelės ir pakeistas autobuso, vykstančio šiuo maršrutu, eismo tvarkaraštis.
   Iš Zarasų autobusas išvyksta pirmadieniais, antradieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais ir penktadieniais 6.10 val., į stotelę Luodžiai atvyksta 6.54 val., iš stotelės Luodžiai Zarasų kryptimi autobusas išvyksta 6.55 val.
   Moksleivių vasaros ir žiemos atostogų laikotarpiais autobusas šiuo maršrutu vyks pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais iki Salako.

   Visą autobusų eismo maršrutu Zarasai – Luodžiai per Degučius, Salaką tvarkaraštį rasite čia

    

   Pasibaigus mokinių vasaros atostogų laikotarpiui pertvarkyti autobusų, vykstančių vietinio reguliaraus susisiekimo maršrutais, eismo tvarkaraščiai

   Atnaujinta 2016-09-01

   Nuo 2016 m. rugsėjo 1 d. vietinio reguliaraus susisiekimo maršrutais autobusai vyksta pagal ne mokinių vasaros ir žiemos atostogų laikotarpiams nustatytus tvarkaraščius - atstatyti iki 2016 m. birželio 6 d. galioję tvarkaraščiai.

   Tvarkaraščius rasite čia.

 

   Nuo 2016 m. rugsėjo 4 d. sekmadieniais pakeistas autobuso, vykstančio maršrutu Zarasai - Smalvos - Tilžė - Zarasai, eismo tvarkaraštis

   Atnaujinta 2016-09-04

   Nuo 2016 m. rugsėjo 4 d. sekmadieniais autobusas maršrutu Zarasai - Smalvos - Tilžė - Zarasai vyksta pagal pakeistą eismo tvarkaraštį.

   Naują tvarkaraštį rasite čia.

 

   Mokinių vasaros atostogų laikotarpiu pertvarkyti vietinio reguliaraus susisiekimo autobusų maršrutai

   Atnaujinta 2016-06-06

   Nuo 2016 m. birželio 6 d. iki 2016 m. rugpjūčio 31 d. vietinio reguliaraus susisiekimo maršrutais autobusai vyksta pagal mokinių vasaros atostogų laikotarpiui nustatytus tvarkaraščius.

   Tvarkaraščius rasite čia.

 

   Atnaujintas autobusų, vykstančių tarptautiniu reguliaraus susisiekimo maršrutu Daugpilis - Vilniaus oro uostas – Daugpilis, eismas

   Atnaujinta 2016-06-06

   Nuo 2016 m. gegužės 23 d. atnaujintas autobusų, vykstančių tarptautiniu reguliaraus susisiekimo maršrutu Daugpilis - Vilniaus oro uostas – Daugpilis, eismas. Autobusas iš Zarasų į Daugpilį išvyksta 16.35 val. kasdien. Pagal galiojančius tarptautinius teisės aktus minėtam autobusui vykstant pirmyn maršrutu Daugpilis - Vilniaus oro uostas į Vilniaus kryptimi vykstantį autobusą Zarasuose įlaipinti keleivius draudžiama.

 

   Penktadieniais autobusas, vykdavęs reguliaraus susisiekimo maršrutu Zarasai – Smalvos, vyks iki Tilžės

   2016-04-29

   Nuo 2016 m. gegužės 6 d. laikinai bandomajam laikotarpiui iki 2016 m. birželio 24 d. (imtinai) penktadieniais autobusas, vykdavęs reguliaraus susisiekimo maršrutu Zarasai - Smalvos - Zarasai, vyks iki Tilžės maršrutu Zarasai - Smalvos - Tilžė - Smalvos - Zarasai. Išvykimo iš Zarasų autobusų stoties laikas nesikeičia – autobusas išvyks 10.20 val.

   Autobuso vykimo šiuo reisu tvarkaraštį rasite čia.

 

   Laikinai autobusai nevyksta tarptautiniu reguliaraus susisiekimo maršrutu Daugpilis – Vilniaus oro uostas – Daugpilis

   Atnaujinta 2016-04-13  

   Laikinai nuo 2016 m. sausio 18 d. iki 2016 m. gegužės 22 d. tarptautiniu reguliaraus susisiekimo maršrutu Daugpilis – Vilniaus oro uostas – Daugpilis (autobuso išvykimo iš Zarasų autobusų stoties į Daugpilį laikas 16.35 val.) autobusai nevyksta.

 

   Tolimojo reguliaraus susisiekimo maršrutas Kaunas-Visaginas per Ukmergę, Uteną, Zarasus papildytas stotele Rutiniškis

   2015-12-04

   Nuo 2015 m. gruodžio 11 d. autobuso, vykstančio UAB „KAUTRA“ aptarnaujamu maršrutu Kaunas-Visaginas per Ukmergę, Uteną, Zarasus, vairuotojas keleiviams pageidaujant privalo įlaipinti ir išlaipinti juos tarifinėje stotelėje Rutiniškis (stotelė įrengta kelyje Zarasai-Dūkštas ties sankryža į Smalvas).
   Iš Zarasų autobusas išvyksta kasdien 10.45 val., į stotelę Rutiniškis atvyksta 11.00 val.
   Iš stotelės Rutiniškis Zarasų kryptimi autobusas išvyksta 13.20 val.

 

   Pakeisti tolimojo reguliaraus susisiekimo maršrutais vykstančių autobusų eismo tvarkaraščiai

   2015-12-04

   Nuo 2015 m. gruodžio 11 d. baigus kelio ruožo Daugailiai-Jotaučiai remonto darbus pakeisti šiuo ruožu tolimojo reguliaraus susisiekimo maršrutais vykstančių autobusų kai kurie eismo tvarkaraščiai. Iš Zarasų autobusų stoties autobusai išvyksta:
   - maršrutu Zarasai - Vilnius per Uteną, Molėtus - 05:15 val. (Pr., Pn., Š.) ir 06:40 val.;
   - maršrutu Zarasai - Vilnius per Uteną - 17:40 val.;
   - maršrutu Zarasai - Vilnius per Dusetas, Uteną - 11:25 val.;
   - maršrutu Zarasai - Kaunas per Dusetas, Uteną - 06:35 val.;
   - maršrutu Zarasai - Kaunas per Uteną, Ukmergę - 04:45 val., 11:45 val. ir 13:40 val.;
   - maršrutu Zarasai - Visaginas - 10:45 val.

 

   Pakeistas autobuso, vykstančio tarptautiniu reguliaraus susisiekimo maršrutu Daugpilis - Vilniaus oro uostas – Daugpilis, eismo tvarkaraštis

   2015-12-03

   Nuo 2015 m. gruodžio 10 d. pakeistas autobuso, vykstančio tarptautiniu reguliaraus susisiekimo maršrutu Daugpilis - Vilniaus oro uostas – Daugpilis, eismo tvarkaraštis. Autobusas iš Zarasų į Daugpilį išvyksta 16.35 val. vietoj 18.35 val. pirmadieniais, antradieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais ir penktadieniais. Pagal galiojančius tarptautinius teisės aktus minėtam autobusui vykstant pirmyn maršrutu Daugpilis - Vilniaus oro uostas į Vilniaus kryptimi vykstantį autobusą Zarasuose įlaipinti keleivius draudžiama.

 

   Tarptautiniu reguliaraus susisiekimo maršrutu Daugpilis - Vilniaus oro uostas – Daugpilis autobusas vyksta darbo dienomis

   2015-11-20

   Nuo 2015 m. lapkričio 27 d. tarptautiniu reguliaraus susisiekimo maršrutu Daugpilis - Vilniaus oro uostas – Daugpilis autobusas vyksta pirmadieniais, antradieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais ir penktadieniais. Iš Zarasų autobusų stoties į Daugpilį autobusas šiomis dienomis išvyksta 18.35 val. Šeštadieniais ir sekmadieniais autobusų eismas šiuo maršrutu nutraukiamas.